sims47 team:gamelife
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
sims47 team:gamelife

این انجمن مشکل ی دارد به جای ی در تیتر ها از شیفت +ایکس استفاده کنید (ي)

الرئيسيةالرئيسية  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

يک داستان عجيب

+6
JAVAD
Charlie
bahare
amin
Honey
هومن
10 مشترك
نويسندهپيام
هومن
دوست داشتنی تویی جیگر
دوست داشتنی تویی جیگر
هومن

تعداد پستها : 199
محل زندگي : شیراز
Registration date : 2008-04-03

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 10, 2008 6:23 am

من به شما پیشنهاد میکنم این داستانو تا آخرش بخونید...
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
هومن
دوست داشتنی تویی جیگر
دوست داشتنی تویی جیگر
هومن

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 10, 2008 6:26 am

اتومبيل مردي كه به تنهايي سفر مي كرد در نزديكي صومعه ای خراب شد. مرد به سمت صومعه حركت كرد و به رئيس صومعه گفت : «ماشين من خراب شده. آيا مي توانم شب را اينجا بمانم؟ »

رئيس صومعه بلافاصله او را به صومعه دعوت كرد. شب به او شام دادند و حتي ماشين او را تعمير كردند. شب هنگام وقتي مرد مي خواست بخوابد صداي عجيبي شنيد. صداي كه تا قبل از آن هرگز نشنيده بود . صبح فردا از راهبان صومعه پرسيد كه صداي ديشب چه بوده اما آنها به وي گفتند :« ما نمي توانيم اين را به تو بگوييم . چون تو يك راهب نيستي»

مرد با نا اميدي از آنها تشكر كرد و آنجا را ترك كرد.

چند سال بعد ماشين همان مرد بازهم در مقابل همان صومعه خراب شد .

راهبان صومعه بازهم وي را به صومعه دعوت كردند ، از وي پذيرايي كردند و ماشينش را تعمير كردند. آن شب بازهم او آن صداي مبهوت كننده عجيب را كه چند سال قبل شنيده بود ، شنيد.

صبح فردا پرسيد كه آن صدا چيست اما راهبان بازهم گفتند: :« ما نمي توانيم اين را به تو بگوييم . چون تو يك راهب نيستي»

اين بار مرد گفت «بسيار خوب ، بسيار خوب ، من حاضرم حتي زندگي ام را براي دانستن فدا كنم. اگر تنها راهي كه من مي توانم پاسخ اين سوال را بدانم اين است كه راهب باشم ، من حاضرم . بگوئيد چگونه مي توانم راهب بشوم؟»

راهبان پاسخ دادند « تو بايد به تمام نقاط كره زمين سفر كني و به ما بگويي چه تعدادي برگ گياه روي زمين وجود دارد و همینطور باید تعداد دقيق سنگ هاي روي زمين را به ما بگويي. وقتي توانستي پاسخ اين دو سوال را بدهي تو يك راهب خواهي شد.»

مرد تصميمش را گرفته بود. او رفت و 45 سال بعد برگشت و در صومعه را زد.

مرد گفت :‌« من به تمام نقاط كرده زمين سفر كردم و عمر خودم را وقف كاري كه از من خواسته بوديد كردم . تعداد برگ هاي گياه دنيا 371,145,236, 284,232 عدد است. و 231,281,219, 999,129,382 سنگ روي زمين وجود دارد»

راهبان پاسخ دادند :« تبريك مي گوييم . پاسخ هاي تو كاملا صحيح است . اكنون تو يك راهب هستي . ما اكنون مي توانيم منبع آن صدا را به تو نشان بدهيم.»

رئيس راهب هاي صومعه مرد را به سمت يك در چوبي راهنمايي كرد و به مرد گفت : «صدا از پشت آن در بود»

مرد دستگيره در را چرخاند ولي در قفل بود . مرد گفت :« ممكن است كليد اين در را به من بدهيد؟»

راهب ها كليد را به او دادند و او در را باز كرد.

پشت در چوبي يك در سنگي بود . مرد درخواست كرد تا كليد در سنگي را هم به او بدهند.

راهب ها كليد را به او دادند و او در سنگي را هم باز كرد. پشت در سنگي هم دري از ياقوت سرخ قرار داشت. او بازهم درخواست كليد كرد .

پشت آن در نيز در ديگري از جنس ياقوت كبود قرار داشت.

و همينطور پشت هر دري در ديگر از جنس زمرد سبز ، نقره ، ياقوت زرد و لعل بنفش قرار داشت.

در نهايت رئيس راهب ها گفت:« اين كليد آخرين در است » . مرد كه از در هاي بي پايان خلاص شده بود قدري تسلي يافت. او قفل در را باز كرد. دستگيره را چرخاند و در را باز كرد . وقتي پشت در را ديد و متوجه شد كه منبع صدا چه بوده است متحير شد. چيزي كه او ديد واقعا شگفت انگيز و باور نكردني بود.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.....اما من نمي تونم بگم اون چه چيزي پشت در ديد ، چون شما راهب نيستيد !
Honey
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
Honey

تعداد پستها : 383
محل زندگي : Never Land
Registration date : 2008-02-27

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 10, 2008 1:23 pm

مگه خود تو راهبي؟؟؟!!!! Wink Smile
http://www.flamingo.parsiblog.com
هومن
دوست داشتنی تویی جیگر
دوست داشتنی تویی جیگر
هومن

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 10, 2008 3:48 pm

آره تو بازی ها یه جورایی راهبم!!!

آخه توی استفاده نکردن از Trainer داخل بازی ها تعصب سفت و سختی دارم! Very Happy

دیدی من کم نمیارم Twisted Evil Wink
amin
مدیر
مدیر
amin

تعداد پستها : 626
محل زندگي : يه جای دور
Registration date : 2007-07-06

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالأربعاء يونيو 11, 2008 11:12 pm

واقعا ما رو سر كار گذاشتي!!! Shocked Laughing
http://sims47.sub.ir
bahare
صمیمی تر از قبل
صمیمی تر از قبل
bahare

تعداد پستها : 516
Registration date : 2007-07-18

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالجمعة يونيو 13, 2008 3:04 am

وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

من گفتم حالا چی دیده. Laughing Laughing
http://pckhor.persianblog.ir/
Charlie
می دونی دیگه داری می ری تودلا
Charlie

تعداد پستها : 256
محل زندگي : تهران
Registration date : 2008-02-26

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالسبت يونيو 14, 2008 9:17 am

هي هي هي
من از پايين رفتم بالاي صفحه اون نقطه چين ها رو ديدم
براي همين فهميدم Surprised
فقط يه خط خوندم
Honey
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
Honey

تعداد پستها : 383
محل زندگي : Never Land
Registration date : 2008-02-27

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالأحد يونيو 15, 2008 10:09 am

هومن ديدي چارلي دستتو خوند!(شوخي بيد) Wink
http://www.flamingo.parsiblog.com
Charlie
Charlie

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالإثنين يونيو 16, 2008 7:17 am

چرا شوخي؟خب واقعا كلكشو خنثي كردم ديگه Surprised
JAVAD
JAVAD

تعداد پستها : 286
محل زندگي : tehroon
Registration date : 2008-05-09

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالجمعة يوليو 04, 2008 6:09 am

دست بالاي دست بسيار است آقا هومن
http://www.8902130.90839058.com
sims3
دوست خودم شدی!!
دوست خودم شدی!!
sims3

تعداد پستها : 139
محل زندگي : mashhad
Registration date : 2008-06-09

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالأحد يوليو 20, 2008 9:57 am

حالا هی بزنین توذقشMad
Charlie
Charlie

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالأحد يوليو 20, 2008 11:02 am

سلام بچه ها
چند وقت نبودم چه خبر بود؟چرا همه ي دخترا عكس چشم گذاشتن؟
من كي زدم تو ذقش؟من فقط زدم تو ذوقش Surprised
sims3
دوست خودم شدی!!
دوست خودم شدی!!
sims3

تعداد پستها : 139
محل زندگي : mashhad
Registration date : 2008-06-09

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالأحد أغسطس 03, 2008 10:59 am

یعنی من که یک مدت عکس چشم گداشتم دخترم Mad affraid
Charlie
Charlie

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالأربعاء أغسطس 06, 2008 7:59 am

نه ببخشيد اخه تازه اومدم تو رو نديدم.نه كه كوچيكي تو دست و پاي بزرگترا گم شدي نديدمت Surprised (خودت بايد بفهمي شوخي بود)
huggy
دوست داشتنی تویی جیگر
دوست داشتنی تویی جیگر
huggy

تعداد پستها : 197
محل زندگي : tehran .pounak
Registration date : 2008-04-05

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالسبت أغسطس 09, 2008 5:25 pm

مگه فقط خترا عکس چشم میزارن ؟ منم چند وقت پیشا عکس چشم گذاشتم . ولی از تو چشه یه دست امده بود بیرون ! خودمم نمیدونم چشم کی بود که ازش دست امده بود بیرون !
http://www.mr2a.blogfa.com
sh-z
تازه دیدار!!!
تازه دیدار!!!

تعداد پستها : 1
محل زندگي : esfahan
Registration date : 2008-09-15

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 15, 2008 5:41 pm

هومن نوشته است:
اتومبيل مردي كه به تنهايي سفر مي كرد در نزديكي صومعه ای خراب شد. مرد به سمت صومعه حركت كرد و به رئيس صومعه گفت : «ماشين من خراب شده. آيا مي توانم شب را اينجا بمانم؟ »

رئيس صومعه بلافاصله او را به صومعه دعوت كرد. شب به او شام دادند و حتي ماشين او را تعمير كردند. شب هنگام وقتي مرد مي خواست بخوابد صداي عجيبي شنيد. صداي كه تا قبل از آن هرگز نشنيده بود . صبح فردا از راهبان صومعه پرسيد كه صداي ديشب چه بوده اما آنها به وي گفتند :« ما نمي توانيم اين را به تو بگوييم . چون تو يك راهب نيستي»

مرد با نا اميدي از آنها تشكر كرد و آنجا را ترك كرد.

چند سال بعد ماشين همان مرد بازهم در مقابل همان صومعه خراب شد .

راهبان صومعه بازهم وي را به صومعه دعوت كردند ، از وي پذيرايي كردند و ماشينش را تعمير كردند. آن شب بازهم او آن صداي مبهوت كننده عجيب را كه چند سال قبل شنيده بود ، شنيد.

صبح فردا پرسيد كه آن صدا چيست اما راهبان بازهم گفتند: :« ما نمي توانيم اين را به تو بگوييم . چون تو يك راهب نيستي»

اين بار مرد گفت «بسيار خوب ، بسيار خوب ، من حاضرم حتي زندگي ام را براي دانستن فدا كنم. اگر تنها راهي كه من مي توانم پاسخ اين سوال را بدانم اين است كه راهب باشم ، من حاضرم . بگوئيد چگونه مي توانم راهب بشوم؟»

راهبان پاسخ دادند « تو بايد به تمام نقاط كره زمين سفر كني و به ما بگويي چه تعدادي برگ گياه روي زمين وجود دارد و همینطور باید تعداد دقيق سنگ هاي روي زمين را به ما بگويي. وقتي توانستي پاسخ اين دو سوال را بدهي تو يك راهب خواهي شد.»

مرد تصميمش را گرفته بود. او رفت و 45 سال بعد برگشت و در صومعه را زد.

مرد گفت :‌« من به تمام نقاط كرده زمين سفر كردم و عمر خودم را وقف كاري كه از من خواسته بوديد كردم . تعداد برگ هاي گياه دنيا 371,145,236, 284,232 عدد است. و 231,281,219, 999,129,382 سنگ روي زمين وجود دارد»

راهبان پاسخ دادند :« تبريك مي گوييم . پاسخ هاي تو كاملا صحيح است . اكنون تو يك راهب هستي . ما اكنون مي توانيم منبع آن صدا را به تو نشان بدهيم.»

رئيس راهب هاي صومعه مرد را به سمت يك در چوبي راهنمايي كرد و به مرد گفت : «صدا از پشت آن در بود»

مرد دستگيره در را چرخاند ولي در قفل بود . مرد گفت :« ممكن است كليد اين در را به من بدهيد؟»

راهب ها كليد را به او دادند و او در را باز كرد.

پشت در چوبي يك در سنگي بود . مرد درخواست كرد تا كليد در سنگي را هم به او بدهند.

راهب ها كليد را به او دادند و او در سنگي را هم باز كرد. پشت در سنگي هم دري از ياقوت سرخ قرار داشت. او بازهم درخواست كليد كرد .

پشت آن در نيز در ديگري از جنس ياقوت كبود قرار داشت.

و همينطور پشت هر دري در ديگر از جنس زمرد سبز ، نقره ، ياقوت زرد و لعل بنفش قرار داشت.

در نهايت رئيس راهب ها گفت:« اين كليد آخرين در است » . مرد كه از در هاي بي پايان خلاص شده بود قدري تسلي يافت. او قفل در را باز كرد. دستگيره را چرخاند و در را باز كرد . وقتي پشت در را ديد و متوجه شد كه منبع صدا چه بوده است متحير شد. چيزي كه او ديد واقعا شگفت انگيز و باور نكردني بود.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.....اما من نمي تونم بگم اون چه چيزي پشت در ديد ، چون شما راهب نيستيد !

ای ول بد زد حال زدی خوشم اومدWink Wink Wink Very Happy
هیتمن
راستی؟؟
راستی؟؟
هیتمن

تعداد پستها : 19
محل زندگي : همين جاها
Registration date : 2010-01-18

يک داستان عجيب Empty
پستعنوان: رد: يک داستان عجيب   يک داستان عجيب Icon_minitimeالجمعة يناير 22, 2010 11:27 am

حالا بخندیم یا پولشا بدیم؟؟؟؟!!!!!!!!!(شوخی کردم بابا)

يک داستان عجيب
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-