sims47 team:gamelife
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
sims47 team:gamelife

این انجمن مشکل ی دارد به جای ی در تیتر ها از شیفت +ایکس استفاده کنید (ي)

الرئيسيةالرئيسية  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

مشورت درباره خريد گوشي

4 مشترك
نويسندهپيام
hang
راستی؟؟
راستی؟؟
hang

تعداد پستها : 22
محل زندگي : shiraz
Registration date : 2007-07-19

مشورت درباره خريد گوشي Empty
پستعنوان: مشورت درباره خريد گوشي   مشورت درباره خريد گوشي Icon_minitimeالأحد يونيو 29, 2008 8:20 am

بچه ها من میخوام یه گوشي سامسونگ x-820بخرم.فقط اسمشو از دوستام شنیدم گفتن خوبه.کسی میتونه کامل راهنماییم کنه درباره شکلش کارش وضعیت باتریش و امکاناتش و مخصوصآ قیمتش برام بگه؟اگه بگید ممنون میشم.البته میدونم گوشی شناخته شده ای نیست و از 20 یا30تتا واردایران نشده.اونم به زور.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Honey
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
Honey

تعداد پستها : 383
محل زندگي : Never Land
Registration date : 2008-02-27

پستعنوان: رد: مشورت درباره خريد گوشي   مشورت درباره خريد گوشي Icon_minitimeالإثنين يونيو 30, 2008 7:25 am

سلام دوست عزيز.برو به سايت زير هرچي ميخواي راجع به گوشي ها چه جديد وچه قديمي بدوني اونجا هست:
www.gsmarena.com
http://www.flamingo.parsiblog.com
bahare
صمیمی تر از قبل
صمیمی تر از قبل
bahare

تعداد پستها : 516
Registration date : 2007-07-18

پستعنوان: رد: مشورت درباره خريد گوشي   مشورت درباره خريد گوشي Icon_minitimeالإثنين يونيو 30, 2008 2:24 pm

به .چه عجب یکی پیدا شد اسم این گوشی رو هم شنید.
ببین دوربینش 2مگاست.باتریش معمولی تا دوروزو میکشه.صداشم خوبه اما اگه بخوای بیشتربشه باید بش کپسول بزنی.تنها اشکالش میشه گفت اینه که حافظه جانبی نمیخوره.مال خودشم 81920کیلو بایته که حدود 20 تا آهنگ 3.......4 دیقه ای توش جا میشه.و نکته جالبش اینه که بعد از u100 باریک ترین گوشی دنیاست.ضخامتش فک کنم 6.9 میلیمتره.
قیمتشم والا الان خبر ندارم.اما من دوسال پیش گرفتمش 400تومن.الان فک کنم ترفای 200 تومن باشه.اما متمئن نیستم.فکرم نکنم نوش گیرت بیاد.باید دنبال دست دوم بگردی.اما به نظر من اگه بگیریش ضرر نمیکنی.کارش حرف نداره.
http://pckhor.persianblog.ir/
هومن
دوست داشتنی تویی جیگر
دوست داشتنی تویی جیگر
هومن

تعداد پستها : 199
محل زندگي : شیراز
Registration date : 2008-04-03

پستعنوان: رد: مشورت درباره خريد گوشي   مشورت درباره خريد گوشي Icon_minitimeالإثنين يونيو 30, 2008 7:47 pm

من تا حالا گوشی نداشتم و خیلی هم به مدل های وارد نیسنم ولی یه چیزایی از تو همین سایتی که هانی گفت به دست آوردم:
مشورت درباره خريد گوشي 2re64d0

اندازه:113x 50 x 6.9mm
وزن: 66 گرم
نمایشگر:
نوع:TFT, 256K colors
سایز:220x 176 pixels, 35 x 28 mm
قابلیت ذخیره 1000 شماره تلفن در Phonebook
قیمتش هم 150-100 یورو بود تقریبا همینی که بهاره گفت.
hang
راستی؟؟
راستی؟؟
hang

پستعنوان: رد: مشورت درباره خريد گوشي   مشورت درباره خريد گوشي Icon_minitimeالأربعاء يوليو 02, 2008 3:45 am

بچه ها دستتون درد نکنه.اما قیمتش یه خورده بالاس من پولم نمیرسه.یه گوشی می خوام تو همین مایه ها باشه.اما قیمتش بین 100 تا 170.80 باشه.بازم دستتون درد نکنه.
bahare
صمیمی تر از قبل
صمیمی تر از قبل
bahare

پستعنوان: رد: مشورت درباره خريد گوشي   مشورت درباره خريد گوشي Icon_minitimeالسبت يوليو 05, 2008 5:03 am

خب اگه تو همین مایه ها بخوای اما ارزونتر........e-250 هست.منوش که تقریبآ همین شکلیه.یعنی همه کارش تقریبآ همینجوریه .فقط کیفیت صداش از این پایینتره که اون با یه کد درست میشه.اگه گرفتی بگو تا کدشو بت بگم.و دوربینشم vga که کیفیتش از ایکس 820 خیلی پایینره.که اگه برا عکاسی حرفهای نخوای ازش استفاده کنی بد نیست.قیمتشم الان حدود 105 تا 110 تومنه.کشوییه.و مموری فابریکش sd micro...
دیگه چیشو بگم؟اگه بازم سوال داشتی بگو تا جواب بدم.آها بلوتوثو رادیو fmوبروسرم داره.
درکل نسبت به قیمتش خیلی عالیه.
hang
راستی؟؟
راستی؟؟
hang

پستعنوان: رد: مشورت درباره خريد گوشي   مشورت درباره خريد گوشي Icon_minitimeالأحد يوليو 06, 2008 12:10 pm

بچه ها ممنون.
بهاره همون e_250 گرفتم.مرسی از راهنماییت.گوشی بامزه ایه.
فقط صداش یه کم کمه!
bahare
صمیمی تر از قبل
صمیمی تر از قبل
bahare

پستعنوان: رد: مشورت درباره خريد گوشي   مشورت درباره خريد گوشي Icon_minitimeالثلاثاء يوليو 08, 2008 12:48 pm

ببین این کد رو تو گوشیت وارد کن:
8378#*#8999*
بعش اون دکمه ی dialرو بزن

بعد تو این صفحه ای که باز میشه باید بری تو قسمت VERSION
بعد فک کنم H/W TEST
(آخه خیلی وقت پیش دوستام این گوشیرو داشتن من براشون درست میکردم .اون موقع حفظ بودم اما الان دقیقآ املای انگلیسی منوها یادم نیست)
بعد میری تویNORMAL VOL2
اونجا 14 تا قسمت داره که هرکدومشون میزان صدارومشخص میکنن.به دلخواه خودت عددای صدارو زیاد کن.فقط هواست باشه که اگه خیلی صداهارو ببری بالا صدای گوشی به خشخش میوفته .البته نه تو همه آهنگا.
امیدوارم مشکلتو هل کرده باشم.

مشورت درباره خريد گوشي
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-