sims47 team:gamelife
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
sims47 team:gamelife

این انجمن مشکل ی دارد به جای ی در تیتر ها از شیفت +ایکس استفاده کنید (ي)

الرئيسيةالرئيسية  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

خواب!!!!!!!!!!!!!

+2
Honey
rasool bazi khor
6 مشترك
نويسندهپيام
rasool bazi khor
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
rasool bazi khor

تعداد پستها : 386
محل زندگي : tehran
Registration date : 2008-03-27

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالخميس أبريل 03, 2008 1:00 pm

اون هايي كه بازي هاي اكشن-ترسناك ميكنند: تا حالا شده بد جوري ذهنت درگيرش بشه به طوري كه خوابش رو ببيني!؟ اگه ديدي ميشه واسه ما تعريف كني...!
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Honey
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
Honey

تعداد پستها : 383
محل زندگي : Never Land
Registration date : 2008-02-27

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالجمعة أبريل 04, 2008 4:25 am

آره...فت و فراوون.!
من از اين خوابا قبلا زياد ميديدم ولي جديدا نه.دو سه تاش بيشتر يادم نيست.
خوب يكيشو تعريف ميكنم:
نزديكاي عصر بود وهوا ابري وگرفته.مه بي جاني همه جا را فرا گرفته بود.من وبرادرم بيرون بوديم.شهر متروكه شده بود وكمتر جايي از حمله ي زامبي ها در امان مانده بود.خانه اي ديديم و سريع رفتيم تو و درو بستيم.توي خانه مرتب بود و چيز خطرناكي نبود.برادرم رفت تو آشپزخونه كه يه چيزي واسه خوردن پيدا كنه كه يهو از بيرون صدايي اومد...من درو محكم نگه داشتم و از چشمي در نگاه كردم...
ناگهان يك زامبي رو ديدم كه داشت با تبر آهسته به در نزديك ميشد.آروم داداشمو صدا كردم.زامبي داشت آرام آرام با تبرش به در ميزد.ما هم همونطور كه درو گرفته بوديم بي سرو صدا يه اسلحه! Exclamation از جيبامون در آورديم وآماده وايساديم كه ناگهان موبايل من كه دست داداشم بود زنگ خورد و صداي بلندش همه جا پيچيد!!منم وحشتزده هي بهش ميگفتم قطعش كن.اونم هول شده بود.هر لحظه ممكن بود زامبي درو بشكنه وحمله كنه.....
يه دفعه از خواب پريدم وفهميدم كه آلارم گوشيم به صدا در اومده!!!

يكي ديگم اين بود كه خواب ديدم دارم از دست نمسيس فرار ميكنم.پشت ديوار قايم شده بودم و وقتي يه ور ديگه رو نگاه كرد اومدم بدوم كه روي خاكها خوردم زمين.اونم منو منو ديد وبا سرعت هر چه تموم دويد طرفم.....!! What a Face affraid affraid
http://www.flamingo.parsiblog.com
rasool bazi khor
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
rasool bazi khor

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالجمعة أبريل 04, 2008 4:28 am

وایییییییی!
هانی جان 1 پیشنهاد!!!
1 کم کمتر re بازی کن!
Honey
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
Honey

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالجمعة أبريل 04, 2008 4:32 am

نه اتفاقا با حال بود...
يك خواب طولاني با حال تر هم ديدم كه اينقد برام جالب بود كه يادداشتش كردم!
Honey
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
Honey

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالجمعة أبريل 04, 2008 5:23 am

يه خواب ديگه:

ساعت چيزي حدود 10 شب را نشون ميداد.مردم هم در خيابان بودند.منم برا اولين بار اون وقت شب به تنهايي بيرون بودم.داشتم در محله مون گشت ميزدم كه ديدم تو كوچه روبرويي يه خرت و پرتايي ريخته.رفتم جلو ببينم چه خبره كه يه دسته تار سفيد درخشان با فاصله ي ميلي متري از جلوي صورتم گذشت.وسط كوچه رو نگاه كردم ديدم يه عنكبوت سياه گنده ي سه متري! affraid دو نفرو تو چنگالش گرفته و آروم آروم داره جلو مياد.بر گشتم كه فرار كنم دوباره يه عنكبوت نارنجي گنده تر(ترس ياهويي) رو ديدم كه داشت طرفم ميومد.سريع دويدم و از فاصله ي بين ديوار وپاي عنكبوت رد شدم ورفتم تو حياطمونو درو بستم.چند دقيقه بعد دوباره ديدم عنكبوته تو پاركينگه.در رفتم اومدم بيرون كه داداشمم بيرون ديدم.داشتيم سريع ميرفتيم كه يه بچه دايناسور قهوه اي جلو مون سبز شد. ما هم هر كدوم يه اسلحه كشيديم وبهش تير زديم.ولي چيزيش نشد.فقط افتاد زمين.بعد روش بنزين ريختيم كه آتيشش بزنيم وزديم ولي بازم زنده موند.اونموقع ديگه با يه ديناميت!! Exclamation كارشو ساختيم...بعدش رفتيم به يه اتاقك.قبل از ورود به اتاق دقت كرديم كه گوشه وكنارها آدم عنكبوتي نباشه تا تار لزج به ما پرت كنه وما هم از اونايي شيم.بعدش يه يارو تو اتاق بود كه همش ميگفت از يك بريم يا دو؟از سه هم ميشه...من نفهميدم چي ميگه.يهو ديدم سه تا دريچه كف اتاقه كه روش شماره داره وراه خروج بود.......

ببخشين سرتونو درد آوردم.اون موقعها زياد فيلم اكشن ميديدم و زياد بازي ميكردم.البته الانم همينطور ولي ديگه خواب جالب مثه اينا نديدم. Rolling Eyes Wink

rasool bazi khor
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
rasool bazi khor

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالجمعة أبريل 04, 2008 5:31 am

eyval baba!!!!!!
amin
مدیر
مدیر
amin

تعداد پستها : 626
محل زندگي : يه جای دور
Registration date : 2007-07-06

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالسبت أبريل 05, 2008 12:28 am

واقعا چه خوابهاي عجيبي من كه بچه بودم واقعا ميترسيدم ولي الان انگار ديگه از هيچي نميترسم چون هر چقدر هم كه بازي ترسناك بازي ميكنم شب كه سرم رو روي بالش ميزارم صداي خر و پفم رفته به آسمون ديگه هيچ خبري از ترس نيست شما چطور اينطوري هستيد؟؟؟ يا من يه چيزيم شده!!!
http://sims47.sub.ir
rasool bazi khor
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
rasool bazi khor

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالسبت أبريل 05, 2008 2:47 am

man ham jadidan intory shodam!
Honey
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
دوست صمیمی خودم شدی عزیز
Honey

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالأحد أبريل 06, 2008 3:05 pm

من از اول اينطوري بودم.يعني ميترسيدما ولي به روي خودم نمي آوردم الانم كه اصلا نمي ترسم.اون خوابهايي هم كه گفتم مال قبلا هست.جديد نيست
amin
مدیر
مدیر
amin

تعداد پستها : 626
محل زندگي : يه جای دور
Registration date : 2007-07-06

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالإثنين أبريل 07, 2008 1:03 am

آره آدم از يك سني بگذره ديگه نميدونم از هيچي چرا نميترسه!!(البته از بعضي چيزها كه در دنياي واقعي هستند چرا Wink)
http://sims47.sub.ir
JAVAD
می دونی دیگه داری می ری تودلا
می دونی دیگه داری می ری تودلا
JAVAD

تعداد پستها : 286
محل زندگي : tehroon
Registration date : 2008-05-09

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالإثنين يوليو 07, 2008 3:07 pm

من بیشتر خواب های احساسی میبینم تا ترسناک

اما اگر از چیزی بترسم قبل از خواب هست Sleep
http://www.8902130.90839058.com
bahare
صمیمی تر از قبل
صمیمی تر از قبل
bahare

تعداد پستها : 516
Registration date : 2007-07-18

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالأحد يوليو 13, 2008 1:50 pm

اما من مطمئنم که حتی اگه 1000 سالمم بشه باز از یه چیزی میترسم.یه چیزی که اگه قبل از خواب ببینمش (حتی عکسشو)تا صب همش خوابای وحشتناک میبینم.به چیزی که به طرز عجیبی ازش وحشت دارم.این وحشتی که میگم ینی وحشت واقعی.اون چیز وحشتناک چیزی نیست جز:

سوسک!

به خدا ترسناک ترین چیزی که تا حالا دیدم سوسکه.
http://pckhor.persianblog.ir/
محمد علی هماپور
زرنگیا!!!
زرنگیا!!!

تعداد پستها : 38
محل زندگي : کرج . چهل و پنج متری گلشهر . بهار غربی.شهرک بهاران.یکم شمالی
Registration date : 2010-03-24

خواب!!!!!!!!!!!!! Empty
پستعنوان: رد: خواب!!!!!!!!!!!!!   خواب!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeالأحد مارس 28, 2010 8:30 am

واقعا که ترسویی خواب!!!!!!!!!!!!! Kopfschuettel خواب!!!!!!!!!!!!! Sleep

خواب!!!!!!!!!!!!!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-